Zamestnanecké benefity v roku 2013
V roku 2013 by sa mali zamestnanecké benefity využívať viac ako v predchádzajúcich rokoch. Je to pre zamestnanca prínos a úžitok, respektíve pridaná hodnota, ktorú dostáva nad rámec mzdy. Má charakter zvýhodnenia, odmeny alebo iného plnenia, ktoré zvyšuje motiváciu, kvalitu i kvantitu výkonov zames...
Uložené v:
| Hlavný autor: | |
|---|---|
| Médium: | Kapitola |
| Jazyk: | Slovak |
| Predmet: | |
| Tagy: |
Žiadne tagy, Buďte prvý, kto otaguje tento záznam!
|