Dovozná prirážka
Vláda SR zaviedla k 1. máju 1997 dovozný depozit, ktorý sa od 21. júla 1997 nahradil zavedením dovoznej prirážky vo výške 7 perc. Uplatňuje sa na dovozy zo všetkých krajín. Povinnosť SR z členstva v Svetovej obchodnej organizácii (WTO). Uplatňovanie dovozného depozitu a dovoznej prirážky.
Uložené v:
| Médium: | Kapitola |
|---|---|
| Jazyk: | Slovak |
| Predmet: | |
| Tagy: |
Žiadne tagy, Buďte prvý, kto otaguje tento záznam!
|
Buďte prvý, kto okomentuje tento záznam!